Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

Стисла довідка

Медична гімназія №33 міста Києва Голосіївського району

Медична гімназія №33 – це освітній заклад ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відповідно до профілю, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Гімназія має поважну історію, педагогічні традиції, унікальну і відпрацьовану систему роботи із здобувачами освіти та вчителями.

Вже багато років досвідчений і оновлений педагогічний колектив закладу освіти працює над формуванням у здобувачів освіти пріоритету загальнолюдських цінностей та над створенням умов для самореалізації особистості і життєвого самовизначення кожної дитини. Велика увага приділяється духовному вихованню учнів і збереженню національних традицій.

У конкурсному наборі до 5 класу гімназії можуть брати участь діти незалежно від місця проживання. Конкурсний відбір здійснюється на підставі комплексного тестування з основ здоров’я.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших класів гімназії, проводяться за умови наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання.