Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

Співпраця з БФ “Щаслива лапа”

Нещодавно до нашої медичної гімназії завітав Благодійний Фонд допомоги безпритульним собакам «Щаслива лапа», одним з напрямків роботи якого є інформаційно-просвітницький проект «Біоетика». У  рамках цього проекту спеціалісти з просвітницької роботи Фонду для учнів нашої початкової школи провели  цікаві та корисні інтерактивні заняття про гуманне, відповідальне та дбайливе ставлення до безпритульних собак і котів. Кожне заняття, розроблене Фондом, рецензоване провідними педагогами та психологами.

Діти отримали практичні поради щодо правильного поводження з безпритульними собаками. Прийшлись до вподоби нашим маленьким школярам яскрава відеопрезентація та бесіда, під час якої  обговорювались основні питання по догляду за домашніми улюбленцями, цікаві факти про собак та котів. Дуже сподобались і запам’ятались іграшкові друзі від Фонду котик Мурчик та собака Сірко. Також представники Фонду провели з учнями творчий конкурс малюнків «Мій котик» і «Моя собачка» та  нагородили переможців призами.

Після кожного заняття та під час перерв учні наввипередки розповідали як вони вже вміють доглядати за тваринами, правильно поводитись з безпритульними собаками і мріють про екскурсію до притулку, яку пропонує Фонд. Заняття були безкоштовними і дуже цікавими. Однозначно можна стверджувати, що завдяки таким інтерактивним заняттям у дітлахів формується гуманне ставлення до тварин, чуйність, доброта.

А діяльність БФ «Щаслива лапа» – яскравий приклад реальної і важливої допомоги безпритульним тваринам, приклад милосердя та благодійності.