Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

РОЗКЛАД IІ СЕМЕСТР 2020-2021

1 КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Я досліджую світ

Навчання грамоти (читання)

Навчання грамоти (читання)

Я досліджую світ

Я досліджую світ

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

2

Навчання грамоти (читання)

Навчання грамоти (письмо)

Навчання грамоти (письмо)

Англійська мова

Навчання грамоти (читання)

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

3

Математика

Математика

Математика

Образотворче мистецтво

Математика

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

Фаліон Анна Олександрівна

Огібовська Тетяна Романівна

4

Фізична культура

Фізична культура

Англійська мова

Хореографія

Музичне мистецтво

Кухарєва Наталія Василівна

Кухарєва Наталія Василівна

Огібовська Тетяна Романівна

Пархоменко Марія Валеріївна

Рогова Дар’я Сергіївна

5

Навчання грамоти (письмо)

   

Дизайн і технології

Навчання грамоти (письмо)

Огібовська Тетяна Романівна

   

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

 

 

 

3 КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Літературне читання

Літературне читання

Літературне читання

Я досліджую світ

Літературне читання

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

2

Українська мова (гр 1)

Українська мова (гр 1)

Українська мова (гр 1)

Математика

Математика

Кухарєва Наталія Василівна

Кухарєва Наталія Василівна

Кухарєва Наталія Василівна

Українська мова (гр 2)

Українська мова (гр 2)

Українська мова (гр 2)

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

3

Математика

Математика

Математика

Англійська мова (гр 1)

Українська мова (гр 1)

Строкач Наталія Миколаївна

Кухарєва Наталія Василівна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Англійська мова (гр 2)

Українська мова (гр 2)

Огібовська Тетяна Романівна

Даценко Наталія Анатоліївна

4

Образотворче мистецтво

 

Англійська мова (гр 1)

Музичне мистецтво

Дизайн і технології

Англійська мова (гр 1)

Строкач Наталія Миколаївна

Строкач Наталія Миколаївна

Фаліон Анна Олександрівна

Англійська мова (гр 2)

Рогова Дар’я Сергіївна

Даценко Наталія Анатоліївна

Англійська мова (гр 2)

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

5

Я досліджую світ

Фізична культура

Я досліджую світ

Інформатика (гр 1)

Хореографія

Даценко Наталія Анатоліївна

Кухарєва Наталія Василівна

Даценко Наталія Анатоліївна

Колеснік Оксана Іванівна

Пархоменко Марія Валеріївна

6

 

 

Фізична культура

 

Інформатика (гр 2)

 

 

Кухарєва Наталія Василівна

 

Колеснік Оксана Іванівна

 

 

4 КЛАС

 

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

 

1

Літературне читання

Літературне читання

Літературне читання

Основи здоров’я

Літературне читання

 

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

 

2

Математика

Математика

Математика

Природознавство

Українська мова (гр 1)

 

Соколовська Тетяна Володимирівна

 

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

 

Українська мова (гр 2)

 

Кухарєва Наталія Василівна

 

3

Українська мова (гр 1)

Українська мова (гр 1)

Українська мова (гр 1)

Я у світі

Математика

 

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

 

Українська мова (гр 2)

Українська мова (гр 2)

Українська мова (гр 2)

Соколовська Тетяна Володимирівна

Соколовська Тетяна Володимирівна

 

Кухарєва Наталія Василівна

Кухарєва Наталія Василівна

Кухарєва Наталія Василівна

 

4

Англійська мова (гр 1)

Природознавство

Фізична культура

Англійська мова (гр 1)

Фізична культура

 

Огібовська Тетяна Романівна

Огібовська Тетяна Романівна

 

Англійська мова (гр 2)

Соколовська Тетяна Володимирівна

Кухарєва Наталія Василівна

Англійська мова (гр 2)

Кухарєва Наталія Василівна

 

Строкач Наталія Миколаївна

Строкач Наталія Миколаївна

 

5

Музичне мистецтво

Образотворче мистецтво

Англійська мова (гр 1)

Трудове навчання

Інформатика (гр 2)

 

Огібовська Тетяна Романівна

 

Рогова Дар’я Сергіївна

Фаліон Анна Олександрівна

Англійська мова (гр 2)

Соколовська Тетяна Володимирівна

Колеснік Оксана Іванівна

 

Строкач Наталія Миколаївна

 

6

 

Інформатика (гр 1)

 

Хореографія

   
 

Колеснік Оксана Іванівна

 

Пархоменко Марія Валеріївна

   

 

 

5 КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Природознавство

Трудове навчання

Математика

Природознавство

Англійська мова

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Фаліон Анна Олександрівна

Срібна Тетяна Василівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Строкач Наталія Миколаївна

2

Зарубіжна література

Англійська мова

Українська мова

Українська мова

Музичне мистецтво

Рєнькас Людмила Миколаївна

Строкач Наталія Миколаївна

Сога Олександр Миколайович

Сога Олександр Миколайович

Рогова Дар’я Сергіївна

3

Українська мова

Природознавство

Англійська мова

Математика

Природознавство

Сога Олександр Миколайович

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Строкач Наталія Миколаївна

Срібна Тетяна Василівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

4

Історія

Фізична культура

Українська література

Образотворче мистецтво

Зарубіжна література

Юрковська Інна Сергіївна

Руденко Олена Сергіївна

Сога Олександр Миколайович

Фаліон Анна Олександрівна

Рєнькас Людмила Миколаївна

5

Математика

Математика

Основи здоров’я

Латинська мова

Фізична культура

Срібна Тетяна Василівна

Срібна Тетяна Василівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Шевченко Людмила Григорівна

Руденко Олена Сергіївна

6

Трудове навчання

Інформатика І гр.

Хореографія

Інформатика ІІ гр.

Українська література

Фаліон Анна Олександрівна

Захарчун Дмитро Миколайович

Пархоменко Марія Валеріївна

Захарчун Дмитро Миколайович

Сога Олександр Миколайович

 

 

 

6-А КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Українська мова

Інформатика І гр.

Українська мова

Історія

Інформатика ІІ гр.

Строкач Наталія Миколаївна

Захарчун Дмитро Миколайович

Строкач Наталія Миколаївна

Юрковська Інна Сергіївна

Захарчун Дмитро Миколайович

2

Англійська мова

Зарубіжна література

Українська література

Зарубіжна література

Українська література

Строкач Наталія Миколаївна

Коротич Олена Романівна

Строкач Наталія Миколаївна

Коротич Олена Романівна

Строкач Наталія Миколаївна

3

Математика

Математика

Хореографія

Основи здоров’я

Музичне мистецтво

Срібна Тетяна Василівна

Срібна Тетяна Василівна

Пархоменко Марія Валеріївна

Сергеєва Олена Олексіївна

Рогова Дар’я Сергіївна

4

Біологія

Біологія

Англійська мова

Математика

Образотворче мистецтво

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Строкач Наталія Миколаївна

Срібна Тетяна Василівна

Фаліон Анна Олександрівна

5

Фізична культура

Фізична культура

Географія

Трудове навчання

Математика

Руденко Олена Сергіївна

Руденко Олена Сергіївна

Можаровська Надія Іванівна

Фаліон Анна Олександрівна

Срібна Тетяна Василівна

6

Географія

Англійська мова

Біологія

Біологія

Українська мова

Можаровська Надія Іванівна

Строкач Наталія Миколаївна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Строкач Наталія Миколаївна

7

Історія

Латинська мова

 

Трудове навчання

 

Юрковська Інна Сергіївна

Шевченко Людмила Григорівна

 

Фаліон Анна Олександрівна

 

 

 

 

6-Б КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Образотворче мистецтво

Українська мова

Інформатика І гр.

Інформатика ІІ гр.

Географія

Фаліон Анна Олександрівна

Сога Олександр Миколайович

Захарчун Дмитро Миколайович

Захарчун Дмитро Миколайович

Можаровська Надія Іванівна

2

Математика

Математика

Біологія

Хореографія

Біологія

Срібна Тетяна Василівна

Срібна Тетяна Василівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Пархоменко Марія Валеріївна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

3

Біологія

Зарубіжна література

Математика

Зарубіжна література

Математика

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Коротич Олена Романівна

Срібна Тетяна Василівна

Коротич Олена Романівна

Срібна Тетяна Василівна

4

Українська мова

Українська література

Англійська мова

Українська мова

Історія

Сога Олександр Миколайович

Сога Олександр Миколайович

Преподобна Олена Віталіївна

Сога Олександр Миколайович

Юрковська Інна Сергіївна

5

Біологія

Географія

Фізична культура

Англійська мова

Англійська мова

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Можаровська Надія Іванівна

Руденко Олена Сергіївна

Преподобна Олена Віталіївна

Преподобна Олена Віталіївна

6

Фізична культура

Трудове навчання

Історія

Основи здоров’я

Музичне мистецтво

Руденко Олена Сергіївна

Фаліон Анна Олександрівна

Юрковська Інна Сергіївна

Сергеєва Олена Олексіївна

Рогова Дар’я Сергіївна

7

Латинська мова

Трудове навчання

Українська література

 

 

Шевченко Людмила Григорівна

Фаліон Анна Олександрівна

Сога Олександр Миколайович

 

 

 

 

 

7-А КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Інформатика (І гр.)

Англійська мова

Біологія

Геометрія

Біологія

Захарчун Дмитро Миколайович

Преподобна Олена Віталіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Ярема Ірина Володимирівна

2

Біологія

Геометрія

Алгебра

Трудове навчання

Географія

Ярема Ірина Володимирівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Фаліон Анна Олександрівна

Можаровська Надія Іванівна

3

Фізика

Географія

Фізична культура

Фізика

Українська література

Тімошкова Ірина Юріївна

Можаровська Надія Іванівна

Руденко Олена Сергіївна

Тімошкова Ірина Юріївна

Малютіна Наталія Володимирівна

4

Алгебра

Біологія

Всесвітня історія

Латинська мова

Зарубіжна література

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Юрковська Інна Сергіївна

Шевченко Людмила Григорівна

Дорошкевич Наталія Вікторівна

5

Українська мова

Хімія

Українська мова

Хореографія

Музичне мистецтво

Малютіна Наталія Володимирівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Малютіна Наталія Володимирівна

Пархоменко Марія Валеріївна

Рогова Дар’я Сергіївна

6

Українська література

Зарубіжна література

Хімія

Фізична культура

Англійська мова

Малютіна Наталія Володимирівна

Дорошкевич Наталія Вікторівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Руденко Олена Сергіївна

Преподобна Олена Віталіївна

7

Англійська мова

Історія України

Образотворче мистецтво

Основи здоров’я

Інформатика (ІІ гр.)

Преподобна Олена Віталіївна

Юрковська Інна Сергіївна

Фаліон Анна Олександрівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Захарчун Дмитро Миколайович

 

 

 

7-Б КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Алгебра

Біологія

Геометрія

Основи здоров’я

Образотворче мистецтво

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Сергеєва Олена Олексіївна

Фаліон Анна Олександрівна

2

Фізика

Географія

Трудове навчання

Географія

Англійська мова

Тімошкова Ірина Юріївна

Можаровська Надія Іванівна

Фаліон Анна Олександрівна

Можаровська Надія Іванівна

Преподобна Олена Віталіївна

3

Фізична культура

Алгебра

Геометрія

Історія України

Фізична культура

Руденко Олена Сергіївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Юрковська Інна Сергіївна

Руденко Олена Сергіївна

4

Музичне мистецтво

Англійська мова

Хімія

Біологія

Українська мова

Рогова Дар’я Сергіївна

Преподобна Олена Віталіївна

Сергеєва Олена Олексіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Малютіна Наталія Володимирівна

5

Біологія

Українська мова

Хореографія

Хімія

Всесвітня історія

Ярема Ірина Володимирівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Пархоменко Марія Валеріївна

Сергеєва Олена Олексіївна

Юрковська Інна Сергіївна

6

Англійська мова

Українська література

Зарубіжна література

Українська література

Зарубіжна література

Преподобна Олена Віталіївна

Малютіна Наталія Володимирівна

Дорошкевич Наталія Вікторівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Дорошкевич Наталія Вікторівна

7

Латинська мова

Інформатика І гр.

Фізика

Інформатика ІІ гр.

Біологія

Шевченко Людмила Григорівна

Захарчун Дмитро Миколайович

Тімошкова Ірина Юріївна

Захарчун Дмитро Миколайович

Ярема Ірина Володимирівна

 

 

8 КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Географія

Алгебра

Фізика

Алгебра

Біологія

Можаровська Надія Іванівна

Срібна Тетяна Василівна

Тімошкова Ірина Юріївна

Срібна Тетяна Василівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

2

Українська мова І гр.

Українська мова І гр.

Геометрія

Хімія

Геометрія

Сога Олександр Миколайович

Сога Олександр Миколайович

Інформатика ІІ гр.

Інформатика ІІ гр.

Срібна Тетяна Василівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Срібна Тетяна Василівна

Захарчун Дмитро Миколайович

Захарчун Дмитро Миколайович

3

Англійська мова І гр.

Українська мова ІІ гр.

Основи здоров’я

Географія

Історія України

Строкач Наталія Миколаївна

Сога Олександр Миколайович

Англійська мова ІІ гр.

Англійська мова І гр.

Сергеєва Олена Олексіївна

Можаровська Надія Іванівна

Юрковська Інна Сергіївна

Преподобна Олена Віталіївна

Преподобна Олена Віталіївна

4

Фізика

Зарубіжна література

Біологія

Зарубіжна література

Українська література

Тімошкова Ірина Юріївна

Коротич Олена Романівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Коротич Олена Романівна

Сога Олександр Миколайович

5

Українська література

Всесвітня історія

Біологія

Історія України

Українська мова ІІ гр.

Сога Олександр Миколайович

Сога Олександр Миколайович

Юрковська Інна Сергіївна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Юрковська Інна Сергіївна

Інформатика І гр.

Захарчун Дмитро Миколайович

6

Англійська мова ІІ гр.

Хімія

Англійська мова ІІ гр.

Трудове навчання

Мистецтво

Строкач Наталія Миколаївна

Строкач Наталія Миколаївна

Інформатика І гр.

Сергеєва Олена Олексіївна

Англійська мова І гр.

Фаліон Анна Олександрівна

Фаліон Анна Олександрівна

Захарчун Дмитро Миколайович

Преподобна Олена Віталіївна

7

Біологія

Фізична культура

Латинська мова

Фізична культура

Хореографія

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Руденко Олена Сергіївна

Шевченко Людмила Григорівна

Руденко Олена Сергіївна

Пархоменко Марія Валеріївна

 

9 КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Хімія

Українська мова

Основи здоров’я

Англійська мова

Основи правознавства

Родигіна Ірина Вікторівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Преподобна Олена Віталіївна

Юрковська Інна Сергіївна

2

Історія України

Українська література

Фізика

Алгебра

Геометрія

Юрковська Інна Сергіївна

Малютіна Наталія Володимирівна

Тімошкова Ірина Юріївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

3

Алгебра

Всесвітня історія

Хімія

Українська мова

Фізика

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Юрковська Інна Сергіївна

Родигіна Ірина Вікторівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Тімошкова Ірина Юріївна

4

Зарубіжна література

Трудове навчання

Геометрія

Українська література

Фізика

Дорошкевич Наталія Вікторівна

Фаліон Анна Олександрівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Малютіна Наталія Володимирівна

Тімошкова Ірина Юріївна

5

Географія

Англійська мова

Мистецтво

Біологія

Біологія

Можаровська Надія Іванівна

Преподобна Олена Віталіївна

Фаліон Анна Олександрівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

6

Біологія

Біологія

Фізична культура

Зарубіжна література

Фізична культура

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

Руденко Олена Сергіївна

Дорошкевич Наталія Вікторівна

Руденко Олена Сергіївна

7

Інформатика І гр.

Англійська мова

Хореографія

Латинська мова

Історія України

Захарчун Дмитро Миколайович

Преподобна Олена Віталіївна

Пархоменко Марія Валеріївна

Шевченко Людмила Григорівна

Юрковська Інна Сергіївна

8

 

Інформатика ІІ гр.

 

Інформатика І гр.

Інформатика ІІ гр.

 

Захарчун Дмитро Миколайович

 

Захарчун Дмитро Миколайович

Захарчун Дмитро Миколайович

 

 

 

10 КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Математика (алгебра і початки аналізу)

Всесвітня історія

Географія

Українська мова

Українська література

Срібна Тетяна Василівна

Юрковська Інна Сергіївна

Можаровська Надія Іванівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Малютіна Наталія Володимирівна

2

Фізична культура

Хімія

Хімія

Українська мова

Українська література

Руденко Олена Сергіївна

Родигіна Ірина Вікторівна

Родигіна Ірина Вікторівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Малютіна Наталія Володимирівна

3

Історія України

Біологія та екологія

Англійська мова

Біологія та екологія

Мистецтво

Юрковська Інна Сергіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Преподобна Олена Віталіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Пархоменко Марія Валеріївна

4

Латинська мова

Математика (геометрія)

Математика (алгебра і початки аналізу)

Громадянська освіта

Інформатика (дів. / хл.)

Захарчун Дмитро Миколайович

Шевченко Людмила Григорівна

Срібна Тетяна Василівна

Срібна Тетяна Василівна

Юрковська Інна Сергіївна

Захист України (хл. / дів.)

Мірошніченко Людмила Володимирівна

5

Історія України

Біологія та екологія

Зарубіжна література

Фізика

Мистецтво

Юрковська Інна Сергіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Рєнькас Людмила Миколаївна

Тімошкова Ірина Юріївна

Пархоменко Марія Валеріївна

6

Біологія та екологія

Англійська мова

Українська мова

Фізика

Громадянська освіта

Ярема Ірина Володимирівна

Преподобна Олена Віталіївна

Малютіна Наталія Володимирівна

Тімошкова Ірина Юріївна

Юрковська Інна Сергіївна

7

Біологія та екологія

Українська література

Фізична культура

   

Ярема Ірина Володимирівна

Малютіна Наталія Володимирівна

Руденко Олена Сергіївна

   

8

   

Інформатика (хл. / дів.)

   

Захарчун Дмитро Микол..

 

11А КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Астрономія

Математика (алгебра і початки аналізу)

Мистецтво

Латинська мова

Математика (геометрія)

Тімошкова Ірина Юріївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Пархоменко Марія Валеріївна

Шевченко Людмила Григорівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

2

Хімія

Біологія та екологія

Всесвітня історія

Фізика

Фізика

Родигіна Ірина Вікторівна

Ярема Ірина Володимирівна

Юрковська Інна Сергіївна

Тімошкова Ірина Юріївна

Тімошкова Ірина Юріївна

3

Біологія та екологія

Зарубіжна література

Українська мова

Українська література

Географія

Ярема Ірина Володимирівна

Рєнькас Людмила Миколаївна

Бабка Ірина Петрівна

Бабка Ірина Петрівна

Можаровська Надія Іванівна

4

Фізична культура

Історія України

Хімія

Українська література

Українська мова

Руденко Олена Сергіївна

Юрковська Інна Сергіївна

Родигіна Ірина Вікторівна

Бабка Ірина Петрівна

Бабка Ірина Петрівна

5

Англійська мова

Англійська мова

Біологія та екологія

Математика (алгебра і початки аналізу)

Біологія та екологія

Строкач Наталія Миколаївна

Строкач Наталія Миколаївна

Ярема Ірина Володимирівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Ярема Ірина Володимирівна

6

Історія України

Фізична культура

Українська мова

Математика (геометрія)

Інформатика (дів. / хл.)

Захарчун Дмитро  Миколайович

Юрковська Інна Сергіївна

Руденко Олена Сергіївна

Бабка Ірина Петрівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Захист України (хл. / дів.)

Мірошніченко Людмила Володимирівна

7

Хімія

 

Біологія та екологія

 

 

Родигіна Ірина Вікторівна

 

Ярема Ірина Володимирівна

 

 

8

Інформатика (хл. / дів.)

       

Захарчун Дмитро Миколайович

       

 

11Б КЛАС

№ урока

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Всесвітня історія

Англійська мова

Хімія

Біологія та екологія

Мистецтво

Юрковська Інна Сергіївна

Строкач Наталія Миколаївна

Родигіна Ірина Вікторівна

Ярема Ірина Володимирівна

Пархоменко Марія Валеріївна

2

Українська мова

Історія України

Біологія та екологія

Українська література

Біологія та екологія

Бабка Ірина Петрівна

Юрковська Інна Сергіївна

Ярема Ірина Володимирівна

Бабка Ірина Петрівна

Ярема Ірина Володимирівна

3

Хімія

Англійська мова

Історія України

Фізична культура

Математика (геометрія)

Родигіна Ірина Вікторівна

Строкач Наталія Миколаївна

Юрковська Інна Сергіївна

Руденко Олена Сергіївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

4

Українська мова

Математика (алгебра і початки аналізу)

Фізика

Інформатика (дів. / хл.)

Біологія та екологія

Захарчун Дмитро Миколайович

Бабка Ірина Петрівна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Тімошкова Ірина Юріївна

Захист України (хл. / дів.)

Ярема Ірина Володимирівна

Мірошніченко Людмила Володимирівна

5

Математика (алгебра і початки аналізу)

Математика (геометрія)

Фізика

Українська література

Українська мова

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Стаднюк Тетяна Олексіївна

Тімошкова Ірина Юріївна

Бабка Ірина Петрівна

Бабка Ірина Петрівна

6

Хімія

Зарубіжна література

Біологія та екологія

Латинська мова

Астрономія

Родигіна Ірина Вікторівна

Рєнькас Людмила Миколаївна

Ярема Ірина Володимирівна

Шевченко Людмила Григорівна

Тімошкова Ірина Юріївна

7

Географія

 

Інформатика
(хл. / дів.)

 

Фізична культура

Можаровська Надія Іванівна

 

Захарчун Дмитро Миколайович

 

Руденко Олена Сергіївна