Інформація про кількість гуртків та секцій
Графік роботи гуртків в медичній гімназії № 33 міста Києва на І семестр 2023-2024 навчального року
Назва гуртка |
Прізвище, ім’я викладача |
Час роботи гуртка
|
«Українознавство» |
Жеребко Тамара Олександрівна |
Ср. 15.15 – 16.55 Пт. 15.15 – 16.55 |
«Граматика ефективного спілкування» |
Наумчук Наталія Олександрівна |
Вт. 15.15 – 16.00 16.10 – 16.55 Ср. 15.15 – 16.00 16.10 – 16.55 |
«Акторська майстерність» |
Сога Олексадр Миколайович |
Пн. 15.15 – 16.00 Чт. 15.15 – 16.00 |
«Спортивне орієнтування» |
Влайков Михайло Валерійович |
Вт…15.15 – 16.55 Пт…15.15 – 16.55 |
«Теніс» |
Задорожня Оксана Анатоліївна ( за угодою з КДЮСШ « Центр») |
Пн. 15.00-16.30 Вт. 13.30-14.15 14.15-15.00 Пт. 15.00-15.45 15.45-16.30 |
«Хореографія» |
Конопліцька Вікторія Олександрівна (за угодою зі «Світанком») |
Ср. 14.30-15.15 15-15-16.00 Чт. 14.00-14.45 14.50-15.35 |
Програми гуртків та секцій на 2021-2022 н.р.
Інформація про кількість гуртків та секцій в медичній гімназії № 33 міста Києва на 01.09.2019
1 |
Медична гімназія № 33
|
11 гуртків |
військово-патріотичний -1; соціально-реабілітаційний – 1 декоративно-прикладний – 1 науково-технічний – 2 гуманітарний -1 художньо-естетичний -3 фізкультурно-спортивний -2
|
«Школа безпеки» |
Ковальова Валентина Федорівна – 4 год.
|
Ср 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 10ур – 17.00 – 17.45 Чт 8ур – 15.15 – 16.00 |
Кабінет 39 | |
Переймибіда Лариса Валентинівна – 4 год. |
Пн 9ур – 16.10 – 16.55 Пт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 10ур – 17.00 – 17.45 |
Актова зала | ||||||
«Театр ляльок» |
Кухарєва Наталія Василівна – 4 год. |
Пн 7ур – 14.20 – 15.05 8ур – 15.15 – 16.00 Пт 7ур – 14.20 – 15.05 8ур – 15.15 – 16.00 |
Кабінет 7 | |||||
«Оздоровча гімнастика» |
Руденко Олена Сергіївна – 2 год. |
Пн 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Спортивна зала | |||||
«Звукозапис та аранжування» |
Бойко Ігор Васильович – 4 год. |
Вт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 Пт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Актова зала | |||||
«Українознавство» | Переймибіда Лариса Валентинівна – 4 год. |
Пн 8ур – 15.15 – 16.00 Вт 8ур – 15.15 – 16.00 Ср 8ур – 15.15 – 16.00 Чт 8ур – 15.15 – 16.00 |
Кабінет 37 | |||||
«Граматика ефективного спілкування» | Наумчук Наталія Олександрівна – 4 год. |
Ср 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 Чт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Кабінет психолога 23 | |||||
«Сучасна хореографія» |
Ловигіна Анна Іванівна – 4 год. |
Пн 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 Пт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Хореографічна зала | |||||
«Класичний танець» |
Сурнучова Марія Олегівна – 4 год. |
Вт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 Чт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Хореографічна зала | |||||
«Баскетбол» |
Руденко Олена Сергіївна – 3 год. |
Ср 7ур – 14.20 – 15.05 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Спортивна зала | |||||
«Кухар» |
Ярема Вадим Васильович – 4 год. |
Пн 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 Ср 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Кабінет 30 | |||||
«Математичні обрії» | Ковальова Валентина Федорівна – 4 год. |
Пн 7ур – 14.20 – 15.05 8ур – 15.15 – 16.00 Вт 8ур – 15.15 – 16.00 9ур – 16.10 – 16.55 |
Кабінет 39 |