Олімпіади
РЕЗУЛЬТАТИ РАЙОННИХ ТА МІСЬКИХ ВСЕУКРАЇСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 2022-2023 н.р.
У предметних олімпіадах І етапу взяли участь 180 учнів 6 – 11 класів, які мають достатній та високий рівень знань та бажання бути учасником олімпіад, що складає 62,5% від загальної кількості учнів 6-11 класів (288 учнів).
ІІ (районний) етап учнівських олімпіад проходив в онлайн форматі (в зв’язку з воєнним станом в Україні) з 15 листопада 2022р. по 19 грудня 2022р. Честь гімназії відстоювали 110 учнів. Учні взяли участь у олімпіадах з 11 предметів: української мови та літератури, математики, історії, географії, біології, інформатики, інформаційних технологій, фізики, хімії, англійської та німецької мови.
Переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 13 учнів:
- Українська мова та література:
- Цимбал Аліна (8-А кл) – ІІІ місце
- Піголь Єва (11 кл) – ІІ місце
2.Англійська мова:
- Цимбал Аліна (8-А кл) – ІІ місце
- Хорошун Денис (8-А кл) – ІІ місце
- Пісня Катерина (9-А) – ІІ місце
- Дрівінська Вікторія (10 кл) – ІІ ісце
3.Історія:
- Тімощенко Іван (8-Б кл) – ІІ місце
- Пісня Катерина (9-А кл) – ІІ місце
- Дрівінська Вікторія (10 кл) – ІІ місце
4.Німецька мова:
- Пісня Катерина (9-А кл) – І місце
5.Географія:
- Дрівінська Вікторія (10 кл) – ІІІ місце
- Тихомирова Єлизавета (10 кл) – ІІІ ммісце
- Піголь Єва (11 кл) – ІІ місце
6.Фізика:
- Белан Надія (7 кл) – ІІІ місце
- Пісня Катерина (9-А кл) – ІІІ місце
7.Біологія:
- Хорошун Денис (8-А кл) – ІІ місце
- Цимбал Аліна (8-А кл) – ІІ місце
- КоломієцьАнтон (8-А кл) – ІІ місце
- Жмур Андрій (8-А кл) – ІІІ місце
- Дрівінська Вікторія (10 кл) – ІІ місце
- Піголь Єва (11 кл) – ІІІ місце
8.Математика:
- Клочок Дмитро (6-А кл) – ІІ місце
- Тімощенко Іван (8-Б кл) – ІІІ місце
9.Хімія
- Тімощенко Іван (8-Б кл) – ІІ місце
- Бєлякова Марія (9-Б кл) – ІІ місце
- Пісня Катерина (9-А кл) – ІІ місце
- Інформаційні технології:
- Гулик Артем (9-А кл) – ІІІ місце
- Жмур Андрій (8-А кл) – ІІ місце
Слід зазначити, що деякі учні змогли здобути призові місця з декількох дисциплін. Усі переможці ІІ (районного) етапу взяли участь у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Відповідно до протоколів журі ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали 6 учнів гімназії, що здобули призові місця у різних навчальних дисциплінах:
Піголь Єва (11 клас): ІІІ місце з української мови та літератури;
ІІІ місце з географі.
Дрівінська Вікторія (10 клас) ІІ місце з англійської мови;
ІІІ місце з історії;
ІІІ місце з біології.
Тімощенко Іван ІІІ місце з історії.
Пісня Катерина ІІІ місце з німецької мови.
Тихомирова Єлизавета ІІІ місце з географії.
Жмур Андрій ІІ місце з інформаційних технологій.