Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

У єдності наша сила!

З роздумів психолога медичної гімназії 33, Голосіївського району, м. Києва:
 "ЯК ПОВЕРНУТИ КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ?."
  Таке близьке і до болю знайоме. Можливо, деякі поради комусь стануть в нагоді. 
- Плануйте свою діяльність не стратегічно, а тактично: на найближчу годину, день, максимум на тиждень.
- Намагайтеся відчути точку опори. (У кожного вона своя та можна: вкритися  важкою ковдрою чи покривалом, притулитися  міцно до стіни, обійняти  подушку і т.п.).
- Спробувати техніку заземлення, наприклад: подивитися на своє взуття, зосередитися саме на ногах, уявити себе рослиною, що має міцне коріння і яку тримає земля.( Рослина має розвиватися і жити, інших думок до себе не підпускаємо). При цьому важливо контролювати своє дихання ( подумки на рахунок 1-4 глибоко вдихнути, далі 1-4 затримати дихання і на рахунок 1-4 видихнути. Повторити 3-5 разів). Пробуйте, шукайте способи самі  собі допомогти і іншим ненав'язливо радьте, можливо, саме ваша порада комусь та й  знадобиться. 
- Спробуйте зосередитися на своєму імені. Воно у вас прекрасне. Стільки несе світла і тепла. Придумайте на кожну літеру свого імені якесь позитивне слово. І легко посміхніться. Звичайно, на душі то біль, то пустота, та потрібно приводити свою психіку до стану " Треба триматися!" і саме віра в краще і легка посмішка додає енергії і сил, щоб ВИЖИТИ. 
- Спробуйте відчути свою супер силу, наприклад, просто випивши кави або з'ївши цукерку і порадійте, що маєте можливість це зробити. Це ніби по - дитячому і так  банально, та іноді дієво. 
- Збирайте себе по краплинці, щоб бути цілісною особистістю.  Пам'ятайте, що Ви- цінна особистість для родини та країни вцілому! Можливо, хтось саме у ваших очах, діях чи енергії бачить підтримку і сенс життя. Тримайте контроль над собою, допомагайте тому, кому важче, ніж вам.
- Пам'ятайте, що ваша жага до життя дає шанс ВИСТОЯТИ І ВИЖИТИ!! ТРИМАЙМОСЯ!
         УКРАЇНА ПОНАД УСЕ _ ПЕРЕМОГА ЗА    
               НАМИ_  РАЗОМ МИ - СИЛА!!
06 Кві, 2022