Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

Відновлення освітнього процесу в закладах освіти Києва не є можливим

Дорогі діти, шановні батьки медичної гімназії №33 міста Києва!

Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

Інформуємо вас, що наразі відновлення освітнього процесу в закладах освіти Києва не є можливим.

У зв’язку з цим з 14.03 пропонуємо, шановні батьки, нашим учням скористатися електронним ресурсом Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/)

Також до уваги наших учнів:

-              Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі «Дистанційне навчання» (https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html)

-              Освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо

1.1.        Онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/

1.2.        Дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/)

1.3.        Доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education). Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

1.4.        Участь у живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA

1.5.        Екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1)   дає доступ до матеріалів та тестів.

1.6.        Безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

1.7.        Безкоштовна серія онлайн майстер-класів (https://od.itstep.org/)   і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

1.8.        Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова (https://bit.ly/3hCf6dm

1.9.        Вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти "Джерело" (https://cdo.org.ua/reg/

1.10.      Уроки в запису та онлайн. Тут (https://bit.ly/3sFkZg5)    можна зареєструватися, а тут (https://www.eduforsafety.com.ua/)   знайти уроки українською, англійською та російською мовами. Проєкт School Navigator.

1.11.      Пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО "Смарт Освіта" для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад (https://nus.org.ua/)   Заповніть анкету (https://bit.ly/34aOXzh)  , щоб приєднатися. 

  1. Дистанційно-предметне консультування учнів педагогами медичної гімназії №33 міста Києва у телефонному режимі, Вайбері, Телеграмі та, по можливості, на сайті закладу освіти.
  2. Психолого-педагогічна підтримка. Консультації психолога (групові та індивідуальні за запитом батьків).

Якщо ви перебуваєте  на територіі України в безпеці, Ви маєте можливість продовжити навчання своєї дитини, а саме, за заявою одного з батьків  перевести (зарахувати) на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання в закладах освіти за місцем тимчасового перебування. Про ваше рішення просимо повідомити класного керівника.

НАГАДУЄМО, що ми залишаємося разом із Вами,  тому після відновлення навчання в закладах освіти будуть скориговані програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.

Шановні випускники 4,9 класів, що завершують здобуття початкової та базової середньої освіти в 2021/2022 навчальному році, Вас вже звільнено від проходження державної підсумкової атестації. Випускники 11 класів, після  активних консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації, Вас чекає виважене рішення,  що ґрунтуватиметься на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.

Для здійснення координації дій і налагодження постійного зв’язку між нами просимо вас надати інформацію про наявність доступу до мережі Інтернет.

Разом до перемоги! Україна понад усе!

 

З повагою, адміністрація медичної гімназії №33 міста Києва

13 Бер, 2022