Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

КИЇВСЬКИЙ КИТ

15 вересня на ВДНГ відбулося урочисте відкриття унікальної 12-метрової медіа скульптури Валерія Коршунова Київський Кит з переробленого пластику.

Це перша скульптура в Україні, яка з допомогою інтерактивного освітлення буде відображати стан забруднення повітря. “Київський Кит” стане найбільшою скульптурою з переробленого пластику в Україні. Пластик для неї збирали кияни під час організованих прибирань, в тому числі - учні 25 київських шкіл, що навіть під час карантину зібрали більше тонни пластику! Наша медична гімназія 33 міста Києва в числі цих шкіл!

Мета культурно-екологічного проєкту Київський Кит - привернути увагу українців до уважного ставлення до екології, сортування та переробки сміття та дбайливого ставлення до довкілля, а також дати киянам варіант не викидати пластик на звалища, а створити з нього об'єкт сучасного мистецтва!

Цей проєкт зайняв перше місце в рейтинговому реєстрі УКФ програми Культура+, та реалізується за підтримки Українського культурного фонду, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

15 Вер, 2021