Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

ЗАМОВЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ УЧНІВСЬКИХ КВИТКІВ

До уваги батьків! Можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечена в електронній системі КП ГІОЦ за покликанням https://scard.kyivcity.gov.ua
Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують. Відповідальна особа ЗЗСО лише підтверджує дані про особу дитини в Системі!
Покрокове керівництво із замовлення електронного учнівського квитка для замовників знаходиться на головній сторінці Системи у вкладенні «Ознайомитись з інструкцією».
Звертаємо увагу на те, що замовникам квитків, облікова картка дитини яких відсутня в базі «Реєстр дітей», буде надана пропозиція звернутися до відповідного закладу освіти за допомогою електронної пошти medgimnasium33@gmail.com
Додатково повідомляємо про те, що відповідно до п 3. рішення Київської міської ради II сесії IX скликання від 24 червня 2021 року № 1528/1569 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 459/6510 «Про затвердження міської програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки» право безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування міста Києва незалежно від форми власності надається учням закладів загальної середньої освіти міста Києва до 31 грудня 2021 року на підставі відповідного посвідчення.

25 Сер, 2021