Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

Пробне ЗНО

Дорогі одинадцятикласники!!


У суботу (тобто завтра, 15.05)- пробне тестування. Вже сьогодні вдень припиніть готуватися, краще прогуляйтеся на свіжому повітрі, прийміть душ, підготуйте одяг, документи та інші необхідні речі. (Пам'ятайте про ручки з чорною пастою).
В ДЕНЬ ЗНО.
Хоча тестування і пробне, та участь у ньому допоможе відчути атмосферу за зменшити рівень стресу у " реальному" тестуванні. Ви ознайомитеся із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Час, відведений на виконання, використовуйте по- максимуму, щоб могли прикинути, скільки саме вам потрібно часу для виконання завдань.
Читайте завдання до кінця. Будьте уважні та сконцентровані. Дійте швидко, та не поспішайте!.. Думайте лише про поточне завдання. Пам'ятайте про уважне і охайне перенесення правильної відповіді у бланк.
Спочатку беріться за ті завдання, у правильності яких впевнені. Незрозумілі та важкі завдання відкладіть, щоб не втрачати час, а потім повернутися до них.
Якщо геть призабули щось чи не знаєте відповіді, - без паніки. Використайте методику виключення (що точно не підходить і т.д.) Спробуйте довіритися власній інтуїції.
"СПОКІЙНО, ТІЛЬКИ СПОКІЙНО",- казав в екстремальних ситуаціях Карлсон!


УСПІХІВ НА ЗНО! ХАЙ ЩАСТИТЬ!!!

14 Тра, 2021