Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

Психолог медичної гімназії Наумчук Наталія Олександрівна – ХТО ГОСПОДАР МОГО ЖИТТЯ?..

З роздумів здобувачів освіти медичної гімназії 33, Голосіївського району, м. Києва, які відвідують гурток "Граматика ефективного спілкування": ХТО ГОСПОДАР МОГО ЖИТТЯ?..
Мріємо, плануємо, докладаємо зусилля і завжди знайдеться той, хто допоможе нам як реалізувати наш задум, так і навпаки. Вибір за нами: що приймаємо на свою адресу, а що ні. Не можемо самі справитися із ситуацією (або не знаємо як), - просимо допомоги у значущих дорослих ( і це не соромно, це нормально). Щоб розумно діяти в непередбачуваних ситуаціях, потрібно мати Силу ( не завжди фізичну), яка залежить від Знань, якими володієш у житті. Наш розум так влаштований, що ми завжди всім не задоволені. І тільки зусилля волі допомагає нам змінити наше мислення.
На заздалегідь підготовлених самими дітьми долоньках та підковах здобувачі освіти зафіксували те, що їм приносить радість та щастя у житті.
З дітьми прийшли до висновку, що для щастя не потрібно приводи та причини. Воно струменіє з середини і заражає цим відчуттям оточення. Щастя - це не хтось чи щось. Щастя- це все! (У кожного воно своє). Від усмішки малюка - до можливості дихати, мріяти і т.п.
Просто усміхнутися, розправити плечі, дати можливість маленьким промінчикам тепла пробратися навіть у спустошену душу .. Зігріти ❤️, і, заполонивши його спокоєм, змусити очі світитися від відчуття радості та щастя.
Навчитися бачити Блага Життя! Не дозволяти стресам та втомі керувати собою.
Творити, не дозволяти собі сумувати, споглядати красу! Саме вона дає натхнення, радість, надію, віру та любов.  Подивитися на речі по- іншому, по - новому.
І пам'ятати, що саме ВИ - ГОСПОДАР СВОГО ЖИТТЯ!!!


 

09 Кві, 2021