Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До уваги здобувачів освіти, освітянської та батьківської громадськості
Повідомляємо, що відповідно до Наказу Департамента освіти і науки від 1 квітня 2021 року №53 "Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки від 19 березня 2021 № 47 "Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"
Медична гімназія №33 міста Києва призупиняє освітній процес з 5 по 16 квітня 2021 року у приміщенні гімназії та організовує дистанційне навчання для усіх здобувачів освіти.
Ми створили «електронну скриньку» ДЛЯ БАТЬКІВ на період обмежувальних протиепідемічних заходів – medgymnasium33@gmail.com .
«Електронна скринька» створена для онлайн-зв’язку з адміністрацією гімназії з невирішених питань щодо організації дистанційного навчання (у разі неможливості вирішення питання класним керівником).
У гімназії організоване навчання на час карантину з використанням можливостей інтернет- ресурсів та шляхом дистанційного навчання. Гугл платформа в постійній роботі, слідкуйте за оновленнями - https://medgimnasia33.kiev.ua/dystantsijne-navchannya/

02 Кві, 2021