Медична ГІМНАЗІЯ №33
МІСТА КИЄВА

КАРАНТИН

Введення у Києві протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання розповсюдження коронавірусу передбачають в тому числі й призупинення освітнього процесу у навчальних закладах усіх типів  міста Києва з 12 березняале навчання не припиняється! До уваги учасників освітнього процесу! Виконання навчальних планів освітніх програм здійснюватиметься шляхом використання різних форм дистанційного навчання, що рекомендовані закладам загальної середньої освіти Департаментом освіти і науки: 1)    асинхронне навчання : учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через інтернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації:
  • е-mail дистанційне навчання здійснюється через листування учителя і учнів через мережу інтернет.
  • навчання на платформах соціальних мереж - у обраній соціальній мережі (Google+, FaceBook тощо) створюється окрема група (коло, спільнота), на якій учитель розміщує навчальні матеріали.
  2)      синхронне дистанційне навчання вимагає від учасників навчального процесу одночасної присутності у віртуальному середовищі хмарного сервісу або програми. Здійснюється шляхом організації одночасної зустрічі учасників навчання через різноманітні сервіси для online спілкування (Skype, GoogleTalk, спільні документи). Більш докладно за посиланням  У рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано наступні заходи:
  1. Для організації дистанційного навчання учнів 12 березня буде проведено вебінар для педагогів та керівників закладів освіти «Організація дистанційного навчання закладом освіти» (автор кандидат педагогічних наук, доцент Воротникова І.П.), відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.
  2. Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.
  3. ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua. Для вчителів, які не мають можливості організувати дистанційне навчання самостійно, буде запропоновано надіслати уроки, матеріали, посилання для розміщення на ресурсі.
  4. Для учнів 5-9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.
  5. Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.
  6. На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.
  7. Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.
  8. Усі програми підвищення кваліфікації педагогів будуть здійснюватися за дистанційною формою навчання.
З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.  
11 Бер, 2020